Nabídka nemovitostí

Ať už hledáte ideální domov pro svou rodinu, investiční příležitost nebo potřebujete pomoci s prodejem nemovitosti, jsme tu pro vás. Díky našemu týmu odborníků a osobitému přístupu nabízíme širokou škálu nemovitostí a služeb přizpůsobených vašim individuálním potřebám. Pomůžeme vám najít místo, které budete hrdě nazývat domovem, nebo zajistíme, aby byl prodej vaší nemovitosti co nejvýhodnější a bez starostí.

Proces při koupi nemovitosti

1. Schůzka a zadáni

Prvním krokem k vašemu vysněnému bydlení je úvodní schůzka u nás v kanceláři, kde nám sdělíte vaše predstavy, jak by měl váš nový domov vypadat a kde by se měl nacházet.

2. Prohlídky

Poté začneme vyhledávat nemovitosti v odpovídajících lokalitách. U vhodných nemovitosti si domluvíme prohlídku, abyste si mohli nemovitost osobně prohlédnout.

3. Řešení

Během prohlídky vám ukážeme současný stav nemovitosti a v případě, že zjistíme, že nemovitost má potenciál, ale potřebuje úpravy, můžeme navrhnout řešení v podobě rekonstrukce.

4. Rezervace

Jakmile budete mít jasno, zajistíme přípravu rezervační smlouvy, kterou můžete konzultovat s naším právním oddělením. V případě, že se rozhodnete pro rekonstrukci, podepisuje se také smlouva o dílo.

5. Financování

Budete-li koupi financovat hypotečním úvěrem nebo z prodeje stávající nemovitosti, neváhejte se na nás obrátit, rádi vám s celým procesem pomůžeme.

6. Koupě

Přepisem nemovitosti na katastru a předáním klíčů je nemovitost vaše. V případe volby rekonstrukce se zápisem na katastru spoušti smluvený rozsah rekonstrukce.

Obchodní tým

ladislav tuček

obchodní manažer realit

jan stach

Obchodní manažer realit

Michaela Hromádková

Obchodní manažer realit

david čechmánek

Obchodní manažer realit

Nikola Papaleloudis

Obchodní manažer realit

René Doležal

projektový manažer

Co říkají naši klienti

Spolupráce

Připojte se k našemu týmu a staňte se naším partnerem v oblasti nemovitostí. Spolupráce s námi je jednoduchá a výhodná. Poskytněte nám tip na potenciálního klienta a pokud dojde k uzavření obchodu, budete odměněni atraktivními benefity. Vaše doporučení jsou pro nás cenná a my vám za ně rádi poskytneme zasloužené odměny.

Jak se připojit?

Vyplňte jednoduchý formulář na stránce “spolupráce” a podělte se s námi o informace o vhodném projektu nebo klientovi, kterého byste nám rádi doporučili. Náš tým vás bude kontaktovat.

BLOG

Nejnovější informace a postřehy ze světa investic a financí. Zůstaňte s námi v obraze.

Kontaktujte nás

Pokud máte zájem o některou z našich nemovitostí, nebo máte jakékoli otázky týkající se našich služeb, jsme tu pro vás.