Villa Brandýsek

Náš projekt výstavby 2 shodných domů o dvou jednotkách, které pro vás připravíme v následujících 6 měsících na klidném okraji původní zástavby rodinných domů a současně na začátku nového satelitního městečka.

Přehled projektu

Cena na vyžádaní

Nabízený dům má 104 m² užitné plochy, příjemnou V orientaci, dvě parkovací stání a prostornou zahradu s terasou na takřka 400 m² velkém pozemku. Terasy jsou po stranách domu a ne vedle sebe, což vám zaručuje klid a pohodu při venkovním posezení.

Naše standardy zahrnují vinylovou podlahu s podlahovým topením, velkoformátová okna, zajišťující nadstandardní přísun denního světla a výhled do zahrady, dlažbu i obklady. Máme pro vás připraveny kombinace barev příjemného skandinávského stylu. Finální barevné a materiálové provedení si v naší vzorkovně vyberete nebo vyladíte s manažerem klientských změn.

Technické parametry

Podlahové vytápění

Kvalitní vinylová podlaha s podlahovým topením představuje komfortní způsob vytápění.

Energetická účinnost

Kkterou lze zajistit využitím moderních energeticky úsporných technologií.

Velkoformátová okna

Jsou klíčovým prvkem, který zajišťuje nadstandardní přísun denního světla.

Galerie

Lokalita

Občanská vybavenost
V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost: mateřská a základní škola, dětské i fotbalové hřiště, pošta, zdravotnické zařízení, lékárna, drogerie, restaurace, supermarket a večerka.
Dostupnost
Obec Brandýsek leží jen 10 min. jízdy (12 km) po dálnici D7 od severozápadní hranice Prahy a Letiště Václava Havla současně Stanice metra Veleslavín na lince A je pouze 18 km od domu, další v obdobné vzdálenosti jsou pak zastávky Zličín a Nemocnice Motol.
What We Offer

DALŠÍ PROJEKTY

Co říkají naši klienti

Kontaktujte nás

Zaujal vás tento projekt a chtěli byste si domluvit schůzku nebo se dozvědět více informací? Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.