Investice do nemovitosti

Investujte do developerského a nemovitostního portfolia BBRS Group s jedinečnou možností podílet se na výnosech z developerských projektů. Zhodnoťte Vaše finance prostřednictvím  dluhopisového programu BBRS Group s pravidelnou výplatou výnosů.

50 000 Kč

minimální výše
investice

Až 12 % p.a.

zhodnocení

Pravidelná

výplata na Váš účet

Bez poplatků

žádný vstupní ani
výstupní poplatek

ZHODNOCENÍ

Vaše investice zhodnocujeme v rámci našich developerských projektů, určených jak k okamžitému prodeji, tak i k pronájmu se záměrem odloženého prodeje ve střednědobém horizontu 3 až 5 let se zvýšenou prodejní cenou.

STABILITA

Zúročujeme zázemí naší stavební a developerské skupiny OAK Group. Díky tomu máme pro naše klienty veškeré obchodní a finanční služby, stejně jako stavební profese zajištěny z vlastních kapacit. To dodává všem realizacím na soběstačnosti a nezávislosti.

SPECIALIZACE

Investujeme do menších a nenáročných projektů, které jsou aktuálně nejžádanější. Zejména pak výstavby od rodinných domů až po villa domy, přestavby velkometrážních rodinných domů na bytové jednotky, ale také rekonstrukce bytů a domů.

ZKUŠENOSTI

Naše zkušenosti z oblasti realit, stavby a developmentu sahají až do roku 2006. Mezi naše projekty patří: Villa Běchovice, Villa Šestajovice, Villa Uhříněves, Villa Uhříněves TŮ, Villa Brandýsek, Villa Brandýsek TŮ, Villa Xaveriova, Villa Chýně a další.

Obchodní model

INVESTIČNĚ DEVELOPERSKÝ CYKLUS BBRS GROUP

INVESTIČNĚ DEVELOPERSKÝ
PROCES BBRS GROUP

ČASOVÁ OSA INVESTIČNÍHO DEVELOPERSKÉHO CYKLU BBRS GROUP

Investiční kalkulačka

KALKULACE VÝNOSU
Investice: 50,000 Kč

Roční výnos: 0 Kč*

Celkový výnos: 0 Kč*

Investice: 2,000 EUR

Roční výnos: 0 EUR*

Celkový výnos:0 EUR*

* Výnos uvedený v hrubém před odečtení daně 15% (platí pro daňové rezidenty ČR)

Zajímá vás, jaký bude zisk z vašich investic?

Zajímá vás, jaký bude zisk z vašich investic?

Veřejná nabídka dluhopisů byla ukončena ke dni 4.7.2024

Prospekt dluhopisového programu a Konečné podmínky jednotlivých emisí jsou ke stažení na https://bbrs.cz/prospekt/.

Česká národní banka při schvalování prospektu tento posuzuje pouze z hlediska úplnosti údajů v něm obsažených, neposuzuje hospodářské výsledky ani finanční situaci emitenta či ručitele a schválením prospektu negarantuje budoucí ziskovost emitenta či ručitele ani jejich schopnost splatit úrokové výnosy, jmenovitou hodnotu nebo jinou platbu vyplývající z Dluhopisů.

Zajímá vás, jaká je návratnost vašich investic?

Toto je propagační sdělení. Prospekt a konečné podmínky emisí jsou ke stažení na webové stránce https://bbrs.cz/prospekt/. Schválení prospektu nelze chápat jako potvrzení dluhopisů, které jsou nabízeny nebo přijaty k obchodování na regulovaném trhu. Doporučujeme, aby si potenciální investoři přečetli prospekt než učiní investiční rozhodnutí, aby tak plně pochopili potenciální rizika a výnosy spojené s rozhodnutím investovat do cenných papírů.

Naše protfolio

Co říkají naši klienti

Máte zájem investovat s námi?

Rádi vám odpovíme na vaše otázky
a zajistíme vám potřebné informace.