Villa Šestajovice

Exkluzivní nabídka prodeje novostavby rodinné vily v lukrativní lokalitě Šestajovice. Pokud hledáte pro svoji rodinu domov v klidném prostředí se skvělou dostupností do centra Prahy, je toto pro Vás jasná volba. 

Přehled projektu

Cena na vyžádaní

Projekt villa domu v obci Šestajovice disponuje 2 byty s dispozičním uspořádáním 6+kk / 230 m2. Byty nabízejí prostorný obývací pokoj, navazující moderní kuchyňský kout, centrální šatnu, koupelny, sklep, garážové stání a zahradu svýměrou 300 m2. V domě je také kompletně vybavené společné fitness určené pouze majitelům bytů.

Naše standardy zahrnují vinylovou podlahu s podlahovým topením, velkoformátová okna, zajišťující nadstandardní přísun denního světla a výhled do zahrady, dlažbu i obklady. Máme pro vás připraveny kombinace barev příjemného skandinávského stylu. Finální barevné a materiálové provedení si v naší vzorkovně vyberete nebo vyladíte s manažerem klientských změn.

Technické parametry

Podlahové vytápění

Kvalitní vinylová podlaha s podlahovým topením představuje komfortní způsob vytápění.

Energetická účinnost

Kkterou lze zajistit využitím moderních energeticky úsporných technologií.

Velkoformátová okna

Jsou klíčovým prvkem, který zajišťuje nadstandardní přísun denního světla.

Galerie

Lokalita

Občanská vybavenost
V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost: mateřská a základní škola, dětské i fotbalové hřiště, pošta, zdravotnické zařízení, lékárna, drogerie, restaurace, supermarket a večerka.
Dostupnost
Tato oblast nabízí klidné a příjemné prostředí pro bydlení s dobrou dostupností do centra Prahy a okolní přírody. Spojení MHD na metro B – Černý Most 15 minut, zastávka MINIBUS. Vlakové spojení do centra (20 minut) na Masarykovo a Hlavní nádraží ze zástavky Klánovice PID. Autem do centra cca 20 minut.
What We Offer

DALŠÍ PROJEKTY

Co říkají naši klienti

Kontaktujte nás

Zaujal vás tento projekt a chtěli byste si domluvit schůzku nebo se dozvědět více informací? Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.