Villa Uhříněves

Projekt vila domu v obci Uhříněves je moderní rezidenční komplex nabízející čtyři luxusní byty s dispozičním uspořádáním 4+kk a rozlohou 104m². Každý byt je navržen s důrazem na prostornost a pohodlí jeho obyvatel.

Přehled projektu

Cena na vyžádaní

Vstupní halu zdobí elegantní design a přívětivá atmosféra, která vás vítá při vstupu do domova. Prostorný obývací pokoj nabízí dostatek místa pro odpočinek. Moderní kuchyňský kout je vkusně začleněn do interiéru a vybaven nejnovějšími spotřebiči a praktickými úložnými prostory.

Centrální šatna přináší další pohodlí a usnadňuje organizaci osobních věcí. Koupelna je elegantně zařízena a nabízí jak vanu, tak i prostornou sprchu. Každý byt má také svůj vlastní sklep pro další úložný prostor.

Součástí komplexu je také parkovací stání, které zajišťuje pohodlné parkování pro každého obyvatele, a velká zahrada s výměrou 342m².

Jedním z přidaných bonusů tohoto projektu je kompletně vybavené společné fitness centrum, které je určeno výhradně pro majitele bytů v tomto komplexu. 

Technické parametry

Podlahové vytápění

Kvalitní vinylová podlaha s podlahovým topením představuje komfortní způsob vytápění.

Energetická účinnost

Kkterou lze zajistit využitím moderních energeticky úsporných technologií.

Velkoformátová okna

Jsou klíčovým prvkem, který zajišťuje nadstandardní přísun denního světla.

Galerie

Lokalita

Občanská vybavenost
V obci je k dispozici veškerá občanská vybavenost: mateřská a základní škola, dětské i fotbalové hřiště, pošta, zdravotnické zařízení, lékárna, drogerie, restaurace, supermarket a večerka.
Dostupnost
Z městké části Uhříněves je rýchle dopravní spojení do centra po dálnici D1 za 18 minut a příme vlakové spojení na Hlavní nádraží za pouhých 20 minut.
What We Offer

DALŠÍ PROJEKTY

Co říkají naši klienti

Kontaktujte nás

Zaujal vás tento projekt a chtěli byste si domluvit schůzku nebo se dozvědět více informací? Vyplňte formulář a my se vám co nejdříve ozveme.